khantry design

23.STREETBALL TURNUVASI FİNALİ

23.STREETBALL
FİNALİ BASKETBOLA DOYURDU
.

 İDA GIDA'nın ana sponsorluğunu yaptığı ,Çanakkale de geleneksel hale gelen STREETBALL bu sene yine muhteşem bir şekilde 23. gerçekleştirildi..Çağlar KAYNAK semt sahasında 48 takımın iştiraki ile başlayan müsabakalar sonunda takımlar FİNAL akşamı kıyasıya mücadele ederek; izlemeye gelen seyircileri BASKETBOL'a doyurdular.Ödül töreninde   takımların kupa ve madalyalarını aileleri ve Basketbola gönül verenler verdi.
Çanakkale Belediyespor'un Cimnastik takımı nefes kesen gösterilerini izleyicilere sunarak alkışları hakettiler. Antrenörleri Ayşegül Ay'a günün anısına katkılarından dolayı teşekkür şildini Basketbol İl Temsilcisi Murat Firidinoğlu verdi.

8-9 YAŞ
Grubunda  Mado Çanakkale birinci oldu.
Şampiyon takımın madalya ve kupalarını aile ve yakınları verdi.


10-11 Yaş Erkekler finalinde Mado Çanakkale Nestor rakibi Armo İnşaat takımını 8-7 yenerek şampiyonluğa ulaştı.
Şampiyon takımın ve ikinci olan takımların  madalya ve kupalarını aileleri ve yakınları verdi.
1.MADO Çanakkale NESTOR
2.ARMO İNŞAAT12-13 yaş Erkekler Finalinde MADO Çanakkale Zeus ve Altınok Yapı takımları karşı karşıya geldi.Maç baştan sona kadar nefesleri kesti.Maçtan MADO Çanakkale ZEUS  9-4 galip ayrılarak Şampiyon oldu.
1.MADO ÇANAKKALE ZEUS
2.ALTINOK YAPI
14-15 YAŞ Grubunda Erkeklerde rakibi POSEİDON Emlak'ı 15-10 yenen ŞAFAK İNŞAAT  şampiyon oldu.
1.ŞAFAK İNŞAAT
2.POSEİDON Emlak

12-13 Yaş grubu kızlarda katılan 2 takımın oynadığı  maçta da rakibi ATAKAN PENYE'yi 6-1 yenen DEV ADAM Şampiyon oldu.
1.DEV ADAM
2.ATAKAN PENYE

Dereceye giren takımların madalya ve kupalarını sporcu aileleri takdim etti.

ATIŞ YARIŞMALARI sonunda

TURNİKE ATIŞ YARIŞMASINDA: 1.Çağatay Bağcı  (Erten Kuyumculuk)
FAUL ATIŞ YARIŞMASINDA: 1.Mert Özden  (Sünger Shots House)
3 SAYI ATIŞ YARIŞMASINDA: 1.Deniz Şen  (MADO Çanakkale Zeus)
Atış Yarışmaların da derece alanların ödüllerini Çanakkale Basketbol İl Temsilcisi Murat Firidinoğlu ve yılların sağlıkcısı Ömer İçtim verdi.


ÇANAKKALE BELEDİYESPOR CİMNASTİK grubu geceye renk kattı.Ayşegül Ay yönetiminde çalıştırılan ve 2017 Yılında Aerobik Cimnastik dalında Türkiye Birinci çıkaran  kızlar geceye damgasını vurdu.Birbirinden güzel hareketlerle seyircilerden bol bol alkış aldılar.

Çekya (Çek Cumhuriyeti) dan misafirlerimiz vardı.10-13 yaş arası öğrencilerden kurulu grup Streetball müsabakalara katılarak renk kattılar.Öğretmeleri ile Çanakkale karmasının maçı geceye damgasını vurdu. Geçmiş yıllarda Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesin de görevli olarak çalışan Nihat Gürbüz; asistanları ve basketbol sporcularını Çanakkale de kamp çalışmaları yapmak ve ilimizi tanıtmak amacıyla bulunmaktadırlar. İlimizde  bir dizi girişimlerde bulunarak 2018 yılında Çekya da düzenleyecekleri organizasyona takımlar davet ettiler.  
16-18 Yaş Grubu final müsabakası gecenin maçı oldu.Şampiyonluğu son saniyelerde belli olan maçta ;rakibi Sardalye' yi 10-9 yenen Sen Olmasan Bari oldu.Gecenin en çok alkış alan maçı oldu.

1.SEN OLAMASAN BARİ
2.SARDALYE


19 Yaş üstü Grubu final müsabakası gecenin don maçı oldu. Rakibi Veteranlar'ı 12-8 yenen Uysallar Ev Mobili .com  oldu. Ödüllerini  ana sponsorumuz İDA GIDA Yönetim kurulu üyesi Levent Bey verdi.

1.UYSALLAR EV MOBİLİ.com
2.VETERANLAR

23.STREETBALL Turnuvasına katkıda bulunan,''Çanakkale Belediyesi,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü,İDA GIDA,Gözdespor,Arslanlar Ford, Çanakkale Mado, Öztürkler Ezine Peyniri,Mandacı İnşaat,Bombacı Fast Food,Favori Reklam,Hotel Zileli, Atakan Penye,Uysallar Home Desıng,Uysallar Ev Mobili.com''SPONSORLARIMIZA sonsuz teşekkür ederiz.

Günün anısına plaketlerini Basketbol İl Temsilcisi Murat Firidinoğlu verdi.

BASKETBOLU SEVİYORUZ SEVENLERİ DAHA ÇOK SEVİYORUZ,,

KATKIDA BULUNAN,TAKIMLARIMIZA SPONSOR OLAN TÜM ÇANAKKALE ESNAFINA SONSUZ TEŞEKKÜRLER..

 

Habertürk
Ziyaretçi Sayacı
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün492
mod_vvisit_counterDün294
mod_vvisit_counterBu Hafta3724
mod_vvisit_counterBu Ay12565

Tarih: 17/02/2018