khantry design

UMURBEY BELEDİYESPOR STRETTBALL

UMURBEY BELEDİYESPOR 3x3 BASKETBOL TURNUVASI SONUÇLANDI.
Çağlar Kaynak semt sahasında 5 gün devam eden Umurbey Belediyespor 3x3 Basketbol turnuvası oynanan 73 maç sonunda dereceye girenler belli oldu. Müsabakaların sonunda  dereceye giren takımların madalya ve kupalarını;Umurbey  Belediye Başkanı Sami Yavaş,Değerli eşleri Aynur Yavaş,Adnan Öncü,Basketbol İl Temsilcimiz Murat Firidinoğlu,Umurbey Belediyespor Koç'u Serkan Kılıç verdi.
Basketbol sporunun yerel ve ulusal basında yer almasını sağlayan destekleyen bir çok basın mensupları bizleri yanlız bırakmadı.
Umurbey  Belediye Başkanı Sami Yavaş turnuva hakkında yaptığı konuşmada Çanakkale Basketbolunun devamlı yanında olacaklarını ve desteklerini esirgemeyeceklerini söyledi.Bizlerde bu düşüncelerini alkışlıyoruz. 
Ayrıca turnuvaya  Çanakkale basketbol sevenlerin her maçta destek vermelerine teşekkür etti.Organizasyonda görev alan hakem,teknik kadroya  özverilerini takdirle karşıladığını ifade ederek turnuvanın sorunsuz geçtiğini, katılan takımların memnun ve mutlu ayrıldıklarını söyledi.
Müsabakalar arasında veliler arası serbest atış yarışması yapıldı.Katılan her veliye kasa ile Umurbey Şeftalisi takdim edildi.Ayrıca final akşamı gelen basketbol sevenlere çantalarla  meyve ikramında bulunuldu.
Büyüklerde rakibi Ordunun Develerini 14-12 yenen Cafe Du Port oldu.
Müsabakalar sonunda:
10 yaş erkekler;
1.Türk Telekomspor(A)
2.Türk Telekomspor(B)
3.Yıldızlar

11-12 yaş Erkeklerde;
1.Armo İnşaat
2.Go Sharks

13 yaş Erkeklerde;
1.Basketbol Atölyesi
2.Big Sharks

14-15 yaş Erkekler;
1.Waffle Art
2.Poseidon Emlak

16-18 yaş Erkekler;
1.Free Agent
2.Bayramoğlu

Büyükler;
1.Cafe Du Port
2.Ordunun Develeri

Serbest Atış Yarışması:
1.Çağlar Genç
Turnike Atış Yarışması:
1.Yusuf Tellioğlu
3 Sayı Atış Yarışması:
Onur Kasap

ÇANAKKALE BASKETBOLU SEVİYOR....
 

 

Habertürk
Ziyaretçi Sayacı
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün449
mod_vvisit_counterDün294
mod_vvisit_counterBu Hafta3681
mod_vvisit_counterBu Ay12522

Tarih: 17/02/2018