khantry design

ANADOLU YILDIZLARI


ANADOLU YILDIZLAR LİGİ BAŞLIYOR..
İl takımımızın seçmeleri yapıldı..Anadolu Yıldızlar Ligi Başlıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) başlıyor.
Sporun tabana yaygınlaştırılması, daha fazla müsabakanın yapılması, kulüplere ve milli takımlara alt yapı oluşturulması, illerdeki yerel faaliyetler sonucu bir üst Gruba katılamayan yetenekli sporcuların spora kazandırılması, ulusal düzeyde sürdürülebilir yetenek takip sistemi oluşturulması, tüm paydaşlarının sporun gelişimi için işbirliği içerisinde bulunmalarının sağlanması hedefleri doğrultusunda “ANALİG” oluşturulmuştur.

20-22 Aralık 2019 tarihleri arasında Tekirdağ da Anadolu Yıldızlar Ligi Grubu Müsabakalarına katılacak olan Çanakkale il takımımızın seçmeleri GSİM Şb.Müd. Sedat Bektaş,İl Temsilcisi Murat Firidinoğlu antrenörler Ayşenur Yazıcıoğlu,Ayşe Yıldız ve Yavuz Engin nezaretinde yapılan seçmeler sonucunda belirlendi.

2007 doğumlu kız ve erkek sporcularımız Çanakkale ilini en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyoruz.

20-22 Aralık 2019 tarihleri arasında Tekirdağ ilinde yapılacak olan müsabakalarda ilimizi temsil edecek teknik kadro ve sporcularımıza başarılar dileriz.

Habertürk
Ziyaretçi Sayacı
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün10
mod_vvisit_counterDün265
mod_vvisit_counterBu Hafta1226
mod_vvisit_counterBu Ay10630

Tarih: 25/09/2021