khantry design

ANADOLU YILDIZLARI GRUP


ANADOLU YILDIZLARI  TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MÜSABAKALARI  TEKİRDAĞ da SONA ERDİ...Sporun tabana yaygınlaştırılması, daha fazla müsabakanın yapılması, kulüplere ve milli takımlara alt yapı oluşturulması, illerdeki yerel faaliyetler sonucu bir üst Gruba katılamayan yetenekli sporcuların spora kazandırılması, ulusal düzeyde sürdürülebilir yetenek takip sistemi oluşturulması, tüm paydaşlarının sporun gelişimi için işbirliği içerisinde bulunmalarının sağlanması hedefleri doğrultusunda “ANALİG” oluşturulmuştur.
20-22
Aralık 2019 tarihleri arasında Anadolu Yıldızlar Ligi Grubu Müsabakaları Tekirdağ da gerçekleştirildi.Yapılan müsabakalar sonunda Kız ve Erkek takımlarımız aldıkları başarılı sonuçlar ile Çanakkale'yi en iyi şekilde temsil edip 17-19 Ocak 2020 tarihlerinde Kütahya da yapılacak Analig Çeyrek Finallerine katılmaya hak kazanmıştır.
Takımlarımızı kutluyor; emeği geçen Antrenörlerimizi,sporcularımızı ve onlara destek veren aileleri candan tebrik ediyor .Başarılarının devamını diliyoruz.

Oynanan maçlar:
Kız:
Çanakkale - İstanbul: 38-66
Çanakkale - Sakarya: 77-25
Çanakkale -  Kırklareli:56-14

Erkek:
Çanakkale - Edirne: 66- 55
Çanakkale - Yalova: 84-65

Habertürk
Ziyaretçi Sayacı
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün292
mod_vvisit_counterDün285
mod_vvisit_counterBu Hafta292
mod_vvisit_counterBu Ay1888

Tarih: 06/12/2021