khantry design

Junior Fikstür Erkekler

2019 - 2020 BASKETBOL  U10 (JUNİOR) YEREL   ERKEKLER FİKSTÜRÜ

A GRUBU B GRUBU
1 -DEV ADAM POTANIN RENKLERİ S.K. 1 -BİGA GELİŞİM S.K.
2 -ÇANAKKALE BELEDİYESPOR 2 -OPTİMUM S.K.
3 -B.A.S.K.(A) 3.B.A.S.K.(B)
4-IŞIK GENÇLİK S.K. 4.BİGA ADASPOR K.
5.TÜRK TELEKOMSPOR K. 5.ÇANAKKALE YILDIZLARI

1 - Müsabakalar TEK devre DEPLASMANLI oynanır.A1-B5/A2-B3/A3-B3/A4-B2/A5-B1 Takımları çapraz eleme oynar .Galip gelenler FİNAL Grubunda deplasmanlı çift devre oynar.Mağlup olanlar Klasman maçı oynar..6.7.8.9.10.
2 - 2010-2011 Doğumlu doğumlu sporcular müsabakalara katılabilirler.
3 - Takımlar katkı paylarını 100 TL. olarak T.C.Ziraat Bankası KORDON Şb. TR65 0001 0008 1388 2549 7750 01 hesaba yatırmalılar.
4 - Fikstür değişiminden İTK sorumludur.

MAÇ
NO
TARİH/SAAT
TAKIMLAR
TAKIMLAR
SALON
SONUÇ
1
23.02.2020/11:00
DEV ADAM P.R.S.K. TÜRK TELEKOMSPOR ANAFARTALAR
13 - 56
2
23.02.2020/12:30 Ç.KALE YILDIZLARI S.K. BİGA ADASPOR G.S.K. ANAFARTALAR 16 - 14
3
23.02.2020/14:00 Ç.KALE BELEDİYESPOR B.A.S.K.(A). ANAFARTALAR 37 - 17
4
02.03.2020/19:30 OPTİMUM S.K. B.A.S.K.(B) ANAFARTALAR 31 - 8
5
24.02.2020/19:30 DEV ADAM P.R.S.K. IŞIK GENÇLİK S.K. ANAFARTALAR 32 - 5
6
15.03.2020/11:00 OPTİMUM S.K. Ç.KALE YILDIZLARI S.K. ANAFARTALAR
7
27.02.2020/19:30 Ç.KALE BELEDİYESPOR IŞIK GENÇLİK S.K. ANAFARTALAR 51 - 13
29.02.2020/13:30 BİGA ADASPOR OPTİMUM S.K. BİGA S.S. 11 - 16
9
29.02.2020/15:00 BİGA GELİŞİM S.K. B.A.S.K.(B) BİGA S.S. 5 - 30
10
29.02.2020/13:00 Ç.KALE BELEDİYESPOR DEV ADAM P.R.S.K. ANAFARTALAR 28 - 42
11
29.02.2020/14:30 TÜRK TELEKOMSPOR IŞIK GENÇLİK S.K. ANAFARTALAR 66 - 13
12
01.03.2020/11:00 Ç.KALE BELEDİYESPOR TÜRK TELEKOMSPOR ANAFARTALAR 23 - 56
13
01.03.2020/12:30 B.A.S.K.(B) BİGA ADASPOR G.S.K. ANAFARTALAR 14 - 16
14
01.03.2020/14:00 Ç.KALE YILDIZLARI S.K. BİGA GELİŞİM S.K. ANAFARTALAR 20 - 3
15
01.03.2020/15:30 B.A.S.K.(A). DEV ADAM P.R.S.K. ANAFARTALAR 14 - 37
16
03.03.2020/18:00 TÜRK TELEKOMSPOR B.A.S.K.(A) 18 MART S.S. 75 - 12
17
03.03.2020/19:00 BİGA ADASPOR G.S.K. BİGA GELİŞİM S.K. BİGA S.S. 22 -8
18
05.03.2020/19:30 B.A.S.K.(A). IŞIK GENÇLİK S.K. ANAFARTALAR 25 - 21
19
06.03.2020/18:00 Ç.KALE YILDIZLARI S.K. B.A.S.K.(B) 18 MART S.S. 23 - 18
20
07.03.2020/16:30 OPTİMUM S.K. BİGA GELİŞİM S.K.A ANAFARTALAR 54 - 13
21





22

ÇAPRAZ ELEME


23
05.04.2020/ A1   TÜRK TELEKOM S.K. B5   BİGA GELİŞİM S.K.

24
05.04.2020/ A2   DEV ADAM P.R. S.K. B4   BASKETBOL ATÖLYESİ S.K. (B)

25
05.04.2020/ A3   ÇANAKKALE BELEDİYE S.K. B3   BİGA ADASPOR

26
05.04.2020/ A4   BASKETBOL ATÖLYESİ S.K. (A) B2

27
05.04.2020/ A5   IŞIK GENÇLİK S.K. B1

28





29





30






..   

 

MAÇ
NO
TARİH/SAAT
TAKIMLAR
TAKIMLAR
SALON
SONUÇ
1





2





3





4





5





6





7





8





9





10





11





12





13





14





15





16





17





18





19





20





21





22





23





24





25





26





27




28




29
30

Habertürk
Ziyaretçi Sayacı
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün260
mod_vvisit_counterDün371
mod_vvisit_counterBu Hafta1448
mod_vvisit_counterBu Ay11216

Tarih: 29/07/2021