khantry design

Junior Fikstür Kızlar

...2012-2022 BASKETBOL YEREL LİGLER U 10 KIZLAR FİKSTÜRÜ

1.Müsabakalar TEK Devre deplasmanlı oynanır.

2.Müsabakalara 2012-2013 Doğumlu sporcular katılır.

3.Fikstür değişiminden İ.T.K. Sorumludur.

TARİH /SAAT

TAKIMLAR

SALON

KATEGORİ-SONUÇ

17.04.2022/15:00

BİGA 18 EYLÜL G.S.K.-AYVACIK Ü.H.İ.Ö.O.

ANAFARTALAR

U 10 K 23-8

16.04.2022/17:30

İÇDAŞ G.S.K.(A)-İÇDAŞ G.S.K.(B)

BİGA S.S.

U 10 K 40-12

 

 

 

24.04.2022/14:30

İÇDAŞ G.S.K.(B)-AYVACIK Ü.H.İ.Ö.O.S.K.

ANAFARTALAR

U 10 K 5-21

23.04.2022/16:30

İÇDAŞ G.S.K.(A)-BİGA 18 EYLÜL G.S.K.

BİGA S.S.

U 10 K 24-35

 

 

 

15.05.2022/12:00

İÇDAŞ G.S.K.(B)-BİGA 18 EYLÜL G.S.K.

BİGA S.S.

U 10 K  10-79

08.05.2022/15:00

AYVACIK Ü.H.İ.Ö.O.S.K.-İÇDAŞ G.S.K.(A)

ANAFARTALAR

U 10 K 14-19









2019- 2020 BASKETBOL  U10 YEREL LİG MİNİK KIZLAR FİKSTÜRÜ

1.İÇDAŞ S.K.(A)
2.DEV ADAM POTANIN R.S.K.
3.TÜRK TELEKOMSPOR LİGDEN ÇEKİLDİ.
4.OPTİMUM G.S.K.
5.İÇDAŞ S.K.(B)
6.BİGA GELİŞİM G.S.K.

1 - Müsabakalar deplasmanlı ÇİFT devre oynanır.
2 - 2010 - 2011 Doğumlu  sporcular müsabakalara katılabilirler.
3 - Takımlar katkı paylarını  100 TL. olarak T.C.Ziraat Bankası KORDON Şb. TR65 0001 0008 1388 2549 7750 01 hesaba yatırmalılar.
4 - Fikstür değişiminden İTK sorumludur.

MAÇ
NO
TARİH/SAAT
TAKIMLAR
TAKIMLAR
SALON
SONUÇ
1.
29.03.2020/13:00 OPTİMUM S.K. BİGA GELİŞİM S.K. ANAFARTALAR
2.
08.03.2020/16:30 BİGA GELİŞİM S.K. DEV ADAM P.R. S.K BİGA S.S. 11 - 48
3. 08.03.2020/18:00 İÇDAŞ S.K. (A) İÇDAŞ S.K. (B) BİGA S.S. 59 - 14
4. 27.03.2020/18:00 OPTİMUM S.K. DEV ADAM P.R.S.K. ANAFARTALAR
5.
14.03.2020/13:00 DEV ADAM P.R. S.K. İÇDAŞ S.K. (A) ANAFARTALAR
6.



7.



8. 15.03.2020/15:00 İÇDAŞ S.K. (B) OPTİMUM S.K. BİGA S.S.
9.




10.



11.



12 18.03.2020/13:30 OPTİMUM S.K. İÇDAŞ S.K. (A) ANAFARTALAR
13. 18.03.2020/15:00 DEV ADAM P.R. S.K. İÇDAŞ S.K. (B) ANAFARTALAR
14.




15. 20.03.2020/19:00 BİGA GELİŞİM S.K. İÇDAŞ S.K. (A) BİGA S.S.




























 


MAÇ
NO
TARİH/SAAT
TAKIMLAR
TAKIMLAR
SALON
SONUÇ
1.
21.03.2020/13:00 İÇDAŞ S.K. (A) DEV ADAM P.R. S.K. BİGA S.S.
2.
21.03.2020/14:30 BİGA GELİŞİM S.K. OPTİMUM S.K. BİGA S.S.
3



4.



5.
İÇDAŞ S.K. (A) OPTİMUM S.K. BİGA S.S. TEHİR
6 İÇDAŞ S.K. (B) DEV ADAM P.R. S.K BİGA S.S. TEHİR
7. 23.03.2020/19:00 BİGA GELİŞİM S.K. İÇDAŞ S.K. (A) BİGA S.S.
8. 24.03.2020/18:00 DEV ADAM P.R. S.K. OPTİMUM S.K. ANAFARTALAR
9 25.03.2020/19:00 BİGA GELİŞİM S.K. İÇDAŞ S.K. (B) BİGA S.S.
10.



11. 26.03.2020/19:00 İÇDAŞ S.K. (B) BİGA GELİŞİM S.K. BİGA S.S.
12



13. 28.03.2020/15:00 OPTİMUM S.K. İÇDAŞ S.K: (B) ANAFARTALAR
14. 28.03.2020/16:30 DEV ADAM P.R. S.K. BİGA GELİŞİM S.K. ANAFARTALAR
15 29.03.2020/13:30 İÇDAŞ S.K. (B) İÇDAŞ S.K. (A) BİGA S.S.












2012-2022 BASKETBOL YEREL LİGLER U 10 KIZLAR FİKSTÜRÜ

1.Müsabakalar TEK Devre deplasmanlı oynanır.

2.Müsabakalara 2012-2013 Doğumlu sporcular katılır.

3.Fikstür değişiminden İ.T.K. Sorumludur.

TARİH /SAAT

TAKIMLAR

SALON

KATEGORİ-SONUÇ

16.04.2022/16:00

BİGA 18 EYLÜL G.S.K.-AYVACIK Ü.H.İ.Ö.O.

BİGA S.S.

U 10 K

16.04.2022/17:30

İÇDAŞ G.S.K.(A)-İÇDAŞ G.S.K.(B)

BİGA S.S.

U 10 K

23.04.2022/14:30

İÇDAŞ G.S.K.(B)-AYVACIK Ü.H.İ.Ö.O.S.K.

BİGA S.S.

U 10 K

23.04.2022/16:00

İÇDAŞ G.S.K.(A)-BİGA 18 EYLÜL G.S.K.

BİGA S.S.

U 10 K

01.05.2022/13:00

İÇDAŞ G.S.K.(B)-BİGA 18 EYLÜL G.S.K.

BİGA S.S.

U 10 K

01.05.2022/14:30

AYVACIK Ü.H.İ.Ö.O.S.K.-İÇDAŞ G.S.K.(A)

BİGA S.S.

U 10 K

Habertürk
Ziyaretçi Sayacı
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün141
mod_vvisit_counterDün311
mod_vvisit_counterBu Hafta2054
mod_vvisit_counterBu Ay11483

Tarih: 19/08/2022