khantry design

U 12 Minikler Fikstür Erkekler

2021 - 2022 BASKETBOL  U12 (KÜÇÜKLER) YEREL   ERKEKLER FİKSTÜRÜ
KATILAN TAKIMLAR
1.ÇANAKKALE BELEDİYESPOR
2.TÜRK TELEKOMSPOR
3.ÇANAKKALE YILDIZLARI G.G.S.K.
4.IŞIK GENÇLİK S.K.
5.OPTİMUM GENÇLİK S.K.
6.BİGA 18 EYLÜL G.S.K.
7.DEV ADAM POTANIN RENKLERİ G.S.K.
8.B.A.S.K.

1/Müsabakalar Tek Devre Deplasmanlı oynanır.
2/2010-2011 doğumlu sporcular katılır.
3/Fikstür değişiminden İ.T.K. Sorumludur.


*
..   


MAÇ
NO
TARİH/SAAT
TAKIMLAR
TAKIMLAR
SALON
SONUÇ
1
21.03.2022/18:00
TÜRK TELEKOMSPOR OPTİMUM G.S.K. ANAFARTALAR
68-46
2
16.04.2022/16:00 BİGA 18 EYLÜL G.S.K. IŞIK GENÇLİK S.K. BİGA S.S. 54-25
3
20.03.2022/13:00 DEV ADAM P.R.S.K. Ç.KALE YILDIZ G.S.K. ANAFARTALAR 36-11
4
20.03.2022/16:00 B.A.S.K. Ç.KALE BELEDİYESPOR ANAFARTALAR 23-24
5
26.03.2022/14:30 TÜRK TELEKOMSPOR IŞIK GENÇLİK S.K. ANAFARTALAR 76-10
6
26.03.2022/16:00 OPTİMUM G.S.K. Ç.KALE YILDIZ G.S.K. ANAFARTALAR 44-28
7
27.03.2022/13:00 BİGA 18 EYLÜL G.S.K. Ç.KALE BELEDİYESPOR BİGA S.S. 32-30
8
27.03.2022/14:30 DEV ADAM P.R.S.K. B.A.S.K. ANAFARTALAR 56-28
9
10.04.2022/17:30 TÜRK TELEKOMSPOR Ç.KALE YILDIZ G.S.K. ANAFARTALAR 60-17
10
02.04.2022/14:30 IŞIK GENÇLİK S.K. Ç.KALE BELEDİYESPOR 18 MART S.S. 32-51
11
03.04.2022/13:00 IŞIK GENÇLİK S.K. OPTİMUM G.S.K. ANAFARTALAR 23-65
12
03.04.2022/13:00 BİGA 18 EYLÜL G.S.K. DEV ADAM P.R.S.K. BİGA S.S. 32-37
13
06.04.2022/18:00 OPTİMUM G.S.K. B.A.S.K. ANAFARTALAR 49-22
14
20.04.2022/18:00 Ç.KALE YILDIZ G.S.K. IŞIK GENÇLİK S.K. 18 MART S.S. 40-26
15
13.04.2022/18:00 TÜRK TELEKOMSPOR DEV ADAM P.R.S.K. ANAFARTALAR 61-30
16
08.04.2022/18:00 Ç.KALE BELEDİYESPOR OPTİMUM G.S.K. ANAFARTALAR 50-62
17
09.04.2022/13:00 TÜRK TELEKOMSPOR Ç.KALE BELEDİYESPOR ANAFARTALAR 95-32
18
30.04.2022/14:30 Ç.KALE YILDIZ G.S.K. B.A.S.K. 18 MART S.S. 38-24
19
10.04.2022/16:00 IŞIK GENÇLİK S.K. DEV ADAM P.R.S.K. ANAFARTALAR 23-47
20
10.04.2022/13:00 OPTİMUM G.S.K. BİGA 18 EYLÜL G.S.K. ANAFARTALAR 42-31
21
27.04.2022/18:00 TÜRK TELEKOMSPOR B.A.S.K. ANAFARTALAR 92-7
22
16.04.2022/13:00 Ç.KALE BELEDİYESPOR DEV ADAM P.R.S.K. ANAFARTALAR 37-45
23
26.04.2022/18:00 DEV ADAM P.R.S.K. OPTİMUM G.S.K. ANAFARTALAR 38-43
24
21.04.2022/18:00 B.A.S.K. IŞIK GENÇLİK S.K. ANAFARTALAR 45-40
25
21.04.2022/18:00 Ç.KALE BELEDİYESPOR Ç.KALE YILDIZ G.S.K. 18 MART S.S. 23-29
26
23.04.2022/13:30 BİGA 18 EYLÜL G.S.K. TÜRK TELEKOMSPOR BİGA S.S. 20-70
27
15.05.2022/16:30 BİGA 18 EYLÜL G.S.K. Ç.KALE YILDIZ G.S.K. BİGA S.S. 19-32
28
08.05.2022/16:30 B.A.S.K. BİGA 18 EYLÜL G.S.K. ANAFARTALAR 28-49
29
30
..   












2019 - 2020 BASKETBOL  U12 (KÜÇÜKLER) YEREL   ERKEKLER FİKSTÜRÜ

A GRUBU B GRUBU
1 -DEV ADAM POTANIN RENKLERİ S.K.(B) 1 -BİGA GELİŞİM S.K.
2 -BİGA ADASPOR 2 -TÜRK TELEKOMSPOR K.(B)
3 -B.A.S.K. 3.DEV ADAM POTANIN RENKLERİ S.K.(A)
4-IŞIK GENÇLİK S.K. 4.AYVACIK BELEDİYESPOR
5.TÜRK TELEKOMSPOR K.(A) 5.ÇANAKKALE YILDIZLARI

1 - Müsabakalar TEK devre DEPLASMANLI oynanır.A1-B5/A2-B3/A3-B3/A4-B2/A5-B1 Takımları çapraz eleme oynar .Galip gelenler FİNAL Grubunda deplasmanlı çift devre oynar.Mağlup olanlar klasman maçı oynar.6./7./8./9./10.
2 - 2008 Doğumlu sporcular müsabakalara katılabilirler.
3 - Takımlar katkı paylarını 100 TL. olarak T.C.Ziraat Bankası KORDON Şb. TR65 0001 0008 1388 2549 7750 01 hesaba yatırmalılar.
4 - Fikstür değişiminden İTK sorumludur.

MAÇ
NO
TARİH/SAAT
TAKIMLAR
TAKIMLAR
SALON
SONUÇ
1
14.03.2020/
TÜRK TELEKOMSPOR(A) DEV ADAM POTANIN R.S.K.(B) ANAFARTALAR
2
14.03.2020/ B.A.S.K. IŞIK GENÇLİK S.K. ANAFARTALAR
3
14.03.2020/ DEV ADAM POTANIN R.S.K.(A) Ç.KALE YILDIZLARI S.K. ANAFARTALAR
4
14.03.2020/ AYVACIK BELEDİYESPOR TÜRK TELEKOMSPOR(B) AYVACIK S.S.
5
18.03.2020/ BİGA ADASPOR TÜRK TELEKOMSPOR(A) BİGA S.S.
6
18.03.2020/ BİGA GELİŞİMSPOR AYVACIK BELEDİYESPOR BİGA S.S.
7
18.03.2020/ DEV ADAM POTANIN R.S.K.(B) B.A.S.K. ANAFARTALAR
8
18.03.2020/ TÜRK TELEKOMSPOR(B) DEV ADAM POTANIN R.S.K.(A) ANAFARTALAR
9
21.03.2020/ BİGA ADASPOR IŞIK GENÇLİK S.K. BİGA S.S.
10
21.03.2020/ BİGA GELİŞİMSPOR Ç.KALE YILDIZLARI S.K. BİGA S.S.
11
21.03.2020/ TÜRK TELEKOMSPOR(A) B.A.S.K. ANAFARTALAR
12
21.03.2020/ DEV ADAM POTANIN R.S.K.(A) AYVACIK BELEDİYESPOR ANAFARTALAR
13
22.03.2020/ TÜRK TELEKOMSPOR(A) IŞIK GENÇLİK S.K. ANAFARTALAR
14
22.03.2020/ B.A.S.K. BİGA ADASPOR ANAFARTALAR
15
22.03.2020/ TÜRK TELEKOMSPOR(B) BİGA GELİŞİMSPOR ANAFARTALAR
16
22.03.2020/ Ç.KALE YILDIZLARI S.K. AYVACIK BELEDİYESPOR ANAFARTALAR
17
23.03.2020/ IŞIK GENÇLİK S.K. DEV ADAM POTANIN R.S.K.(B) ANAFARTALAR
18
28.03.2020/ DEV ADAM POTANIN R.S.K.(B) BİGA ADASPOR ANAFARTALAR
19
28.03.2020/ DEV ADAM POTANIN R.S.K.(A) BİGA GELİŞİMSPOR ANAFARTALAR
20
29.03.2020/ AYVACIK BELEDİYESPOR DEV ADAM POTANIN R.S.K.(A) AYVACIK S.S.
21





22

ÇAPRAZ ELEME


23
04.04.2020/ A1. B5.

24
04.04.2020/ A2. B4.

25
04.04.2020/ A3. B3.

26
04.04.2020/ A4. B2.

27
04.04.2020/ A5. B1.

28





29





30






..   

 

MAÇ
NO
TARİH/SAAT
TAKIMLAR
TAKIMLAR
SALON
SONUÇ
1





2





3





4





5





6





7





8





9





10





11





12





13





14





15





16





17





18





19





20





21





22





23





24





25





26





27




28




29
30
TARİH /SAAT TAKIMLAR SALON KATEGORİ-SONUÇ
26.02.2022/13:00 TÜRK TELEKOMSPOR-IŞIK GENÇLİK S.K. ANAFARTALAR U 12 E
26.02.2022/14:30 Ç.KALE BELEDİYESPOR-DEV ADAM S.K. ANAFARTALAR U 12 E
27.02.2022/13:00 BİGA 18 EYLÜLG.S.K.-Ç.KALE YIL G.S.K. BİGA S.S. U 12 E
27.02.2022/14:30 IŞIK GENÇLİK.S.K.-OPTİMUM G.S.K. ANAFARTALAR U 12 E
05.03.2022/14:30 TÜRK TELEKOMSPOR-DEV ADAM P.R.S.K. ANAFARTALAR U 12 E
05.03.2022/16:00 B.A.S.K.-BİGA 18 EYLÜL G.S.K ANAFARTALAR U 12 E
06.03.2022/13:00 ÇANAKKALE BELEDİYESPOR-OPTİMUM S.K. ANAFARTALAR U 12 E
06.03.2022/16:00 Ç.KALE YIL.G.S.K.-IŞIK GENÇLİK ANAFARTALAR U 12 E
12.03.2022/13:00 B.A.S.K.-IŞIK GENÇLİK S.K. ANAFARTALAR U 12 E
12.03.2022/14:30 DEV ADAM P.R.S.K.-OPTİMUM G.S.K. ANAFARTALAR U 12 E
13.03.2022/13:00 BİGA 18 EYLÜL G.S.K.-TÜRK TELEKOMSPOR BİGA S.S. U 12 E
13.03.2022/13:00 DEV ADAM P.R.S.K.-OPTİMUM G.S.K. ANAFARTALAR U 12 E
19.03.2022/14:30 TÜRK TELEKOMSPOR-OPTİMUM G.S.K. ANAFARTALAR U 12 E
19.03.2022/13:00 BİGA 18 EYLÜL G.S.K.-IŞIK GENÇLİK S.K. BİGA S.S. U 12 E
20.03.2022/13:00 DEV ADAM P.R.G.S.K.-Ç.KALE YIL. G.S.K. ANAFARTALAR U 12 E
20.03.2022/16:00 B.A.S.K.-ÇANAKKALE BELEDİYESPOR ANAFARTALAR U 12 E
26.03.2022/14:30 TÜRK TELEKOMSPOR-IŞIK GENÇLİK S.K. ANAFARTALAR U 12 E
26.03.2022/16:00 OPTİMUM G.S.K.-Ç.KALE YIL. G.S.K. ANAFARTALAR U 12 E
27.03.2022/13:00 BİGA 18 EYLÜL G.S.K.-Ç.KALE BELEDİYESPOR BİGA S.S. U 12 E
27.03.2022/14:30 DEV ADAM G.S.K. - B.A.S.K. ANAFARTALAR U 12 E
02.04.2022/13:00 TÜRK TELEKOMSPOR-Ç.KALE YIL.G.S.K. ANAFARTALAR U 12 E
02.04.2022/14:30 IŞIK GENÇLİK S.K.-Ç.KALE BELEDİYESPOR ANAFARTALAR U 12 E
03.04.2022/13:00 OPTİMUM G.S.K.-B.A.S.K. ANAFARTALAR U 12 E
03.04.2022/14:30 BİGA 18 EYLÜL S.K.-DEV ADAM P.R.G.S.K. BİGA S.S. U 12 E
09.04.2022/14:30 TÜRK TELEKOMSPOR-Ç.KALE BELEDİYESPOR ANAFARTALAR U 12 E
09.04.2022/16:00 Ç.KALE YIL.G.S.K.-B.A.S.K ANAFARTALAR U 12 E
10.04.2022/13:00 IŞIK GENÇLİK S.K.-DEV ADAM G.S.K. ANAFARTALAR U 12 E
10.04.2022/16:00 OPTİMUM G.S.K.-BİGA 18 EYLÜL G.S.K. ANAFARTALAR U 12 E

Habertürk
Ziyaretçi Sayacı
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün71
mod_vvisit_counterDün311
mod_vvisit_counterBu Hafta1984
mod_vvisit_counterBu Ay11413

Tarih: 19/08/2022