khantry design

U 16 Yıldızlar Fikstür Erkekler

.........

2021 - 2022 BASKETBOL SEZONU   U 16  ERKEKLER FİKSTÜRÜ


1.TÜRK TELEKOMSPOR
2.BİGA GELİŞİM G.S.K..
3.Ç.KALE BELEDİYESPOR
4.IŞIK GENÇLİK S.K..


1 - Müsabakalar ÇİFT devre Deplasmanlı oynanır. 
2 -2006-2009 Doğumlu sporcular müsabakalara katılabilirler.
3 -Müsabaka program değişikliği İl Tertip Komitesine aittir.

MAÇ
NO
TARİH/SAAT
TAKIMLAR
TAKIMLAR
SALON
SONUÇ
1
23.01.2022/16:00 IŞIK GENÇLİK S.K. BİGA GELİŞİM S.K. ANAFARTALAR S.S.
63-60
2
20.12.2021/19:30 TÜRK TELEKOMSPOR Ç.KALE BELEDİYESPOR ANAFARTALAR S.S. 104-44
3
25.12.2021/17:30 TÜRK TELEKOMSPOR BİGA GELİŞİM S.K. ANAFARTALAR 85-22
4
26.12.2021/16:00 Ç.KALE BELEDİYESPOR BİGA GELİŞİM S.K. ANAFARTALAR S.S. 59-44
5 26.12.2021/17:30 IŞIK GENÇLİK S.K. TÜRK TELEKOMSPOR ANAFARTALAR S.S. 49-95


.
6 29.12.2021/19:30 Ç.KALE BELEDİYESPOR IŞIK GENÇLİK S.K. ANAFARTALAR S.S. 52-48

7 09.01.2022/14:00 BİGA GELİŞİM S.K. IŞIK GENÇLİK S.K. BİGA S.S. 92-53
8 11.01.2022/19:30 Ç.KALE BELEDİYESPOR TÜRK TELEKOMSPOR ANAFARTALAR S.S. 47-85

9 08.01.2022/14:00 BİGA GELİŞİM S.K. Ç.KALE BELEDİYESPOR BİGA S.S. 72-65
10 08.01.2022/17:30 TÜRK TELEKOMSPOR IŞIK GENÇLİK S.K. ANAFARTALAR S.S. 87-55




11 13.01.2022/19:30 IŞIK GENÇLİK S.K. Ç.KALE BELEDİYESPOR ANAFARTALAR S.S. 40-46
12 22.01.2022/12:00 BİGA GELİŞİM S.K. TÜRK TELEKOMSPOR BİGA S.S. 43-80






















2019 - 2020 BASKETBOL SEZONU (U16) YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ
SONUÇ BİLDİRİM TARİHİ:10.02.2020

1.ÇANAKKALE BELEDİYESPOR (A) 1.BASKETBOL ATÖLYESİ(B.A.S.K.) (B)
2.BASKETBOL ATÖLYESİ(B.A.S.K.) (A) 2.BİGA GELİŞİM S.K.
3.OPTİMUM S.K. 3.TÜRK TELEKOMSPOR
4.IŞIK GENÇLİK S.K.(B) 4.ÇANAKKALE BELEDİYESPOR(B)
5.GELİBOLUSPOR 5.IŞIK GENÇLİK S.K. (A)
A GRUBU B GRUBU

1 - Müsabakalar çift devre oynanır. 
2 -2004-2005 Doğumlu sporcular müsabakalara katılabilirler.
3- Takımlar katkı paylarını 100 TL. olarak T.C.Ziraat Bankası KORDON Şb. TR65 0001 0008 1388 2549 7750 01 hesaba yatırmalılar.Dekontlarını ilk maça çıkarken teslim etmeliler.
4 -Müsabaka program değişikliği İl Tertip Komitesine aittir.

MAÇ
NO
TARİH/SAAT
TAKIMLAR
TAKIMLAR
SALON
SONUÇ
1
03.11.2019/17:00 ÇANAKKALE BEL.(A) B.A.S.K.(A) 18 MART S.S. 29 - 44
2
09.11.2019/13:00 OPTİMUM S.K. IŞIK GENÇLİK S.K.(B) ANAFARTALAR 66 - 21
3
13.11.2019/19:00 B.A.S.K.(A) IŞIK GENÇLİK S.K.(B) ANAFARTALAR 92 - 21
4
17.11.2019/16:30 B.A.S.K.(A) OPTİMUM S.K. ANAFARTALAR 71 - 22
5
21.11.2019/13:00 B.A.S.K.(A) GELİBOLUSPOR ANAFARTALAR 76 - 25
6
22.11.2019/13:30 IŞIK GENÇLİK S.K.(B) ÇANAKKALE BEL.(A) ANAFARTALAR 33 - 64
7
30.11.2019/14:30 ÇANAKKALE BEL.(A) GELİBOLUSPOR 18 MART S.S. 63 - 12
8
10.12.2019/18:30 OPTİMUM S.K. ÇANAKKALE BEL.(A) 18 MART S.S. 44 - 78
9
14.12.2019/14:00
GELİBOLUSPOR OPTİMUM S.K. GELİBOLU E.M.L.S. 38 - 54
10
15.12.2019/17:00 OPTİMUM S.K. B.A.S.K.(A) ANAFARTALAR 21 - 67
11
17.12.2019/18:30 IŞIK GENÇLİK S.K.(B) OPTİMUM S.K. 18 MART S.S. 48 - 67
12
18.12.2019/19:30 B.A.S.K.(A) ÇANAKKALE BEL.(A) ANAFARTALAR 61 - 41
13
20.12.2019/18:30 IŞIK GENÇLİK S.K.(B) B.A.S.K.(A) 18 MART S.S. 17 - 68
14
21.12.2019/17:00 ÇANAKKALE BEL.(A) OPTİMUM S.K. 18 MART S.S. 75 - 40
15
21.12.2019/13:30 GELİBOLUSPOR IŞIK GENÇLİK S.K.(B) GELİBOLU E.M.L.S. 48 - 62
16
22.12.2019/14:30 OPTİMUM S.K. GELİBOLUSPOR 18 MART S.S. 64 - 62
17
24.12.2019/18:00 ÇANAKKALE BEL.(A) IŞIK GENÇLİK S.K.(B) 18 MART S.S. 68 - 31
18
28.12.2019/12:00 GELİBOLUSPOR ÇANAKKALE BEL.(A) GELİBOLU E.M.L.S. 34 - 84
19
29.12.2019/12:30 GELİBOLUSPOR B.A.S.K.(A) GELİBOLU E.M.L.S. 24 - 67
20
04.01.2020/16:30 IŞIK GENÇLİK S.K.(B) GELİBOLUSPOR ANAFARTALAR 53 - 48







B GRUBU B GRUBU

1
09.11.2019/14:30 B.A.S.K.(B) IŞIK GENÇLİK S.K.(A) ANAFARTALAR 43 - 79
2
10.11.2019/16:00 TÜRK TELEKOMSPOR IŞIK GENÇLİK S.K.(A) ANAFARTALAR 58 - 39
3
16.11.2019/17:00 ÇANAKKALE BEL.(B) TÜRK TELEKOMSPOR 18 MART S.S. 29 - 80
4
18.11.2019/14:30 ÇANAKKALE BEL.(B) BİGA GELİŞİM S.K. ANAFARTALAR 40 - 57
5
19.11.2019/15:00 BİGA GELİŞİM S.K. B.A.S.K.(B) BİGA S.S. 79 - 32
6
20.11.2019/11:30 IŞIK GENÇLİK S.K.(A) ÇANAKKALE BEL.(B) ANAFARTALAR 62 - 40
7
21.11.2019/14:30 TÜRK TELEKOMSPOR B.A.S.K.(B) ANAFARTALAR 83 - 14
8
22.11.2019/15:00 B.A.S.K.(B) ÇANAKKALE BEL.(B) ANAFARTALAR 40 - 43
9
08.12.2019/13:00 BİGA GELİŞİM S.K. IŞIK GENÇLİK S.K.(A) BİGA S.S. 66 - 50
10
15.12.2019/13:00 BİGA GELİŞİM S.K. TÜRK TELEKOMSPOR BİGA S.S. 50 - 73






11
16.12.2019/19:30 B.A.S.K.(B) TÜRK TELEKOMSPOR 18 MART S.S. 14 - 68
12 19.12.2019/19:30 IŞIK GENÇLİK S.K.(A) TÜRK TELEKOMSPOR ANAFARTALAR 40 - 66
13
22.12.2019/16:30 TÜRK TELEKOMSPOR ÇANAKKALE BEL.(B) 18 MART S.S. 61 - 30
14
23.12.2019/18:00 ÇANAKKALE BEL.(B) B.A.S.K.(B) 18 MART S.S. 51 - 55
15
26.12.2019/19:30 B.A.S.K.(B) BİGA GELİŞİM S.K. ANAFARTALAR 29 - 54
16
27.12.2019/19:30 IŞIK GENÇLİK S.K.(A) B.A.S.K.(B) 18 MART S.S. 60 - 18
17
29.12.2019/18:30 ÇANAKKALE BEL.(B) IŞIK GENÇLİK S.K.(A) ANAFARTALAR 57 - 60
18
29.12.2019/17:00 TÜRK TELEKOMSPOR BİGA GELİŞİM S.K. ANAFARTALAR 62 - 46
19
04.01.2020/18:00 IŞIK GENÇLİK S.K.(A) BİGA GELİŞİM S.K. ANAFARTALAR 54 - 51
20
05.01.2020/13:30 BİGA GELİŞİM S.K. ÇANAKKALE BEL.(B) BİGA S.S. 67 - 53


MAÇ
NO
TARİH/SAAT
TAKIMLAR
TAKIMLAR
SALON
SONUÇ
1

ÇANAKKALE BEL.(A) B.A.S.K.(A)

2

OPTİMUM S.K. IŞIK GENÇLİK S.K.(B)

3

B.A.S.K.(A) OPTİMUM S.K.

4
OPTİMUM S.K. ÇANAKKALE BEL.(A)
5

GELİBOLUSPOR IŞIK GENÇLİK S.K.(B)

6





7





8
9





10





11





12


13





14





15





16
17





18





19





20
21





22





23





24

25





26





27





28




29





30





31





32
33





34



36
37





38





39





40
41
42
43
44
45
...

U16 YILDIZ ERKEKLER FİNAL GRUBU
SONUÇ BİLDİRME TARİHİMİZ 10.02.2020



MAÇ
NO
TARİH
TAKIM TAKIM SALON SONUÇ
1. 08.01.2020/20:00 Ç.KALE BELEDİYESPOR(A) TÜRK TELEKOMSPOR 18 MART S.S. 59 - 77
2. 16.01.2020/20:00 Ç.KALE BELEDİYESPOR(A) IŞIK GENÇLİK S.K.(A) ANAFARTALAR 59 - 36
3. 17.01.2020/18:30 OPTİMUMSPOR TÜRK TELEKOMSPOR 18 MART S.S. 42 - 77
4. 17.01.2020/20:00 BASKETBOL ATÖLYESİ S.K.(A) IŞIK GENÇLİK S.K.(A) 18 MART S.S. 51 - 50
5. 18.01.2020/15:30 OPTİMUM SPOR BİGA GELİŞİM S.K. 18 MART S.S. 46 - 54
6. 19.01.2020/15:30 Ç.KALE BELEDİYESPOR(A) BİGA GELİŞİMSPOR 18 MART S.S.  71- 25
7. 01.02.2020/14:00 BASKETBOL ATÖLYESİ S.K.(A) BİGA GELİŞİM S.K. ANAFARTALAR 67 - 32
8. 02.02.2020/14:00 BİGA GELİŞİM S.K. Ç.KALE BELEDİYESPOR(A) BİGA S.S. 60 - 63
9. 03.02.2020/20:00 IŞIK GENÇLİK S.K.(A) BASKETBOL ATÖLYESİ S.K.(A) ANAFARTALAR 42 - 84
10. 05.02.2020/20:00 BASKETBOL ATÖLYESİ S.K.(A) TÜRK TELEKOMSPOR ANAFARTALAR 64 - 52
11. 06.02.2020/20:00 TÜRK TELEKOMSPOR OPTİMUM SPOR ANAFARTALAR 70 - 26
12.
07.02.2020/20:00 IŞIK GENÇLİK S.K.(A) OPTİMUM SPOR 18 MART S.S. 42 - 37
13.
08.02.2020/14:00 BİGA GELİŞİM S.K. OPTİMUM SPOR BİGA S.S. 54 - 45
14...
08.02.2020/17:00 IŞIK GENÇLİK S.K.(A) Ç.KALE BELEDİYESPOR(A) ANAFARTALAR 57 - 62
15.
08.02.2020/18:30 TÜRK TELEKOMSPOR BASKETBOL ATÖLYESİ S.K.(A) ANAFARTALAR 36 - 47
16.
09.02.2020/14:00 BİGA GELİŞİM S.K. BASKETBOL ATÖLYESİ S.K.(A) BİGA SA.S. 42 - 76
17. 09.02.2020/17:00 OPTİMUM SPOR IŞIK GENÇLİK S.K.(A) ANAFARTALAR 54 - 50
18.
09.02.2020/15:30 TÜRK TELEKOMSPOR Ç.KALE BELEDİYESPOR(A) ANAFARTALAR 47 - 40


































Habertürk
Ziyaretçi Sayacı
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün106
mod_vvisit_counterDün311
mod_vvisit_counterBu Hafta2019
mod_vvisit_counterBu Ay11448

Tarih: 19/08/2022